Vizyonumuz

Adnan Group çatısı altında bulunan hastanemiz yalnızca içinde bulunduğu dar çevrede değil tüm Güneydoğu Anadolu bölgesinde referans gösterilen bir hastane olmayı ilke edinerek  21. Yüzyıl standartlarına uygun sağlık hizmeti vermektedir. Bu ilke çerçevesinde;

  1. Son standartlara uygun modern 5 adet ameliyathane salonu
  2. En iyi şartlarda standardize edilmiş 15 adet yataklı yenidoğan yoğun bakım servisi
  3. Tüm hastabaşı üniteleri en modern şartlarda dizayn edilmiş erişkin yoğun bakım servisi
  4. 5 yıldızlı otel standartlarında hasta odaları
  5. Modern radyoloji ünitesi
  6. Konusunda uzman sağlık profesyonelleri

İle halkımıza hizmet vermeyi ilke edinmiş hastanemiz, konusunda uzman hekim kadrosunu genişleterek tüm bölge halkına hizmet vermektedir.  Hastanemiz kurulduğu günden bu güne daha iyiye daha güzele ulaşmayı ödev edinmiş ve bu konuda çalışmalarını giderek hızlandırmıştır.

Önceliği  hasta memnuniyeti ile birlikte insan sağlığını ön plana alan hastanemiz bu alanda gerekli çalışmaları yapmakta ve bu konuda konusunda uzman değerli hekimlerimizi kadromuzda bulundurmaktadır.

Yakın zamanda hastanemizin 75 yatak olan yatak sayısını 150 yatak ve bu yatak sayısı içerisinde özellikli yatak sayısının24 iken 45 olması planlanmaktadır. Bölge insanının ihtiyacı olan branşların/yandalların hastanemiz bünyesine kazandırılması (örn. Gastroenteroloji, onkoloji, gibi) planlanmaktadır.