Acil Servis

Özel ADN Hastanesine müracaat eden acil durumdaki hastalara gerekli tıbbi müdahale Acil Servisimizde 24 saat kesintisiz olarak yapılmaktadır. 7 gün 24 saat hastane içerisinde nöbet tutan Genel Cerrah, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Çocuk Hastalıkları Uzmanı, Anestezi Uzmanı, Radyoloji Uzmanı ile nöbet tutmaktadır. Nizip ilçe ve çevre ilçelerden gelen hastalara da hizmet vermekteyiz.

Acil Servisimiz, kaliteli acil hizmetinde göstereceği başarı ile hem bölgeye yeni bir anlayış kazandıracak, hem de çok ciddi rahatsızlığı olan hastaların ilk tercihi haline gelecektir.

Acil Servis hekimimiz tarafından değerlendirilen hastalarımız için gerek duyulduğunda, tedavi sürecinde görev alan; Ortopedi, Nöroşirurji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi), Nöroloji, Üroloji, Kulak-Burun-Boğaz alanlarında nöbetçi ekipler de her türlü acil duruma hazırlıklı olarak hastanede bulunacaktır.

Acil Servisimizde her türlü hastaya acil müdahale yapılabilmektedir. Trafik kazaları, düşme, iş kazaları, kesici-delici alet yaralanmaları, kurşunlanma ve darp gibi travma hastalarının yanı sıra, kardiyolojik (Kalp krizi), çocuk, nöroloji, beyin cerrahi, dahiliye, vb. bölümlerde hasta muayenesi hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Acil Servisimizde 1 adet muayene odası, 9 adet gözlem yatağı, 1 adet acil canlandırma (resüsitasyon) bölümü, 1 adet cerrahi müdahale bölümü, 2 adet nakil (Transport) sedyesi, 1 adet çocuk odası, 1 adet ambulans ile hizmet vermekteyiz. (Ambulansımız, ilk yardım / acil müdahale ve reanimasyon ambulansı olarak ruhsatlandırılmış olup 112 Acil Sağlık Hizmetleri ile koordineli çalışmaktadır.) Acil Servis’te çalışan sağlık personeli ve hekimler sürekli eğitim ve seminerlere katılarak, gelişen teknoloji ve bilgileri edinmektedirler.