Tıbbi Birimlerimiz


Acil Servis

Hastanemize müracaat eden acil durumdaki hastalara gerekli müdahale Acil Servisimizde 24 saat kesintisiz yapılmaktadır.

Devamı

Adn Estetik

Bölgede hastane bünyesinde ruhsatlı estetik birimleri içerisinde bulunan Adn Estetik birimi bölge halkına dermatoloji uzmanı ve uzman kadrosu eşliğinde hizmet sunmaktadır.

Devamı

Ağız ve Diş Sağlığı

CEREC CAD/CAM sistemler ile her türlü restoratif diş tedavisi yapılabilmektedir. Estetik diş hekimliği ‘nde sık uygulanan yaprak porselen, zirkonyum kaplama porselen kuron, full seramik kuron ve özellikle sağlıklı diş dokusunun çok az kaldığı vakalarda yapılan porselen inley-onley dolgular Cerec sistemler sayesinde en kısa süre ve maksimum hassasiyetle üretilip hastalara uygulanabilmektedir.

Devamı

Anestezi

“Algoloji, kansere bağlı ağrıların ve kanser dışı kronik ağrıların tanı ve tedavileriyle ilgilenir.

Devamı

Beslenme ve Diyetetik

toplumda sağlıklı beslenme bilincini oluşturmak ve hastaların iyileşme sürecini destekleyecek beslenme ve diyet hizmetleri sunmaktır. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinin önemli öğelerinden biri de sağlıklı beslenmektir.

Devamı

Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi

Nöroşirürji; kısaca sinir sistemi cerrahisi demektir. Beynin yada omurilik dokusunun içinden kaynaklanan veya ona dışarıdan basarak sorun oluşturan tümörlerin;

Devamı

Cildiye

Mantar, akne tedavisi ve takibi, alerjik egzamalar, ben takibi gibi konular bölümümüzün uzmanlık alanıdır.

Devamı

Çocuk Hastalıkları

Çocukların aşı, büyüme, gelişme takipleri, hastalıkların erken tanı ve tedavisi, çocuk hastalıkları polikliniğinde hizmet verilmektedir.

Devamı

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik Tedavi (Fiziksel Tıp) geçmişi 1000 lerce yıla yayılan insanların ağrılı hastalıklarını tedavi etmek için doğanın şifalı yöntemlerini kullanması ile gelişmiş bir bilim dalıdır.

Devamı

Genel Cerrahi

Genel cerrahi bölümümüzde mide bağırsak kanserleri ve hastalıklarının erken tanı ve cerrahi müdahale imkanı mevcuttur.

Devamı

Göğüs Hastalıkları

Özel ADN Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü, solunum sistemi ile ilgili sağlık sorunlarında uzman hekim kadrosu ve modern teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Devamı

İç Hastalıkları

Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak Iç Hastalıkları birimi (Dahiliye) kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla beraber erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikayetlerinin çözüm merkezi olmaya devam...

Devamı

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hastanemizin Kadın Doğum Kliniği kurulduğu günden itibaren aktif hizmet vermektedir. Hastanemizde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak iki hekim görev yapmaktadır.

Devamı

Kardiyoloji

Kardiyoloji, kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır. Kardiyoloji önceleri iç hastalıklarının (dahiliye) bir alt dalı iken günümüzde ayrı bir anabilim dalı olarak çalışmaktadır.

Devamı

Kulak Burun Boğaz

Geniz Eti, Bademcik, Kulağa Tüp, Septoplasti (Burun kemik ve kıkırdak eğrilikleri) , FESS, Nazal polipektomi (Sinüzit cerrahisi , burun etleri), septorinoplasti (estetik burun), timpanoplasti (yeni kulak zarı takılması), larengeal polip (ses telleri ameliyatları) hastanemizde gerçekleştirilmektedir.

Devamı

Laboratuvar

Tanı ve tedavinin takibinde laboratuvar önemli bir yer tutar. Test sonuçlarının güvenilirliği sadece laboratuvar çalışmasına bağlı olmayıp numunenin alınmasından laboratuvara gönderilmesine kadar birçok basamaktan etkilenir.

Devamı

Nöroloji

Baş Ağrısı Baş Dönmesi (Vertigo) Dengesizlik Anksiyete Bozukluğu (kaygı bozukluğu) Depresyon Boyun Ağrısı Bel Ağrısı Epilepsi İnme (Felçler)

Devamı

Ortopedi ve Travmatoloji

Kas-iskelet sisteminin her türlü hastalık ve yaralanmalarının tanı, tedavi ve rehabilitasyonu ile ilgilenen Ortopedi ve Travmatoloji kliniğimiz hizmetinizdedir.

Devamı

Psikolog

VAROLUŞÇU TERAPİ, BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ,DENVER II GELİŞİM TARAMA TESTİ,ANKARA GELİŞİM TARAMA TESTİ (AGTE),GOOD ENOUGH HARRIS

Devamı

Radyoloji

Özel ADN Hastanesi Radyoloji bölümü sahip olduğu gelişmiş teknolojik imkânlarıyla tüm diagnostik-tanısal radyolojik hizmetleri gerçekleştirebilmektedir.

Devamı

Üroloji

Prostat büyümesine (BPH) bağlı idrar rahatsızlıklarının tedavisinde ilaç ve cerrahi tedavi yöntemleri (TUR-P ) prostat kanseri taraması(prostat biopsi) ve prostat enfeksiyonlarının tedavisi ürolojik kanser ameliyatları (mesane TUR) ameliyatları,

Devamı