Hakkımızda

Hastanemiz yaklaşık 350.000 nüfusa sahip olan Nizip ve civar ilçelerin tümüne sağlık hizmeti veren ilk ve tek özel hastane konumundadır.

Hastanemizde bulunan ; Acil Tıp, Nöroloji, Kardiyoloji, Üroloji, Dahiliye ,Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji ,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, branşlarıyla ve bu branşlardaki deneyimli hekim kadrosu ile tüm bölge halkının uzun yıllardır eksikliğini duyduğu sağlık hizmetini karşılamaktayız.

13.000 m2 kapalı alan sahip 75 yataklı hastanemizde ; 15 küvöz , 5 ameliyathane salonu, 9 Genel Yoğun Bakım, 11 gözlem odası, 4 Doğumhane salonu bulunmaktadır. Hasta odalarımız hastaların tüm ihtiyaçları düşünülerek , 5 yıldızlı otel konforunda dizayn edilmiştir. Ameliyathane salonlarımızın tümünde Laminar Akımlı hepafilitreler bulunmakta olup, son teknoloji cihazlar ve ekipmanlarla donatılmıştır. Hastanemizde ileri tetkik ve teşhis , biyokimya, mikrobiyoloji, BT , MR, ve tüm radyolojik tetkikler yapılmaktadır.

Kısacası hitap ettiğimiz bölge halkının büyük ölçüde sağlık hizmet beklentilerini karşılayacak, fiziksel alt yapı, deneyim, teknoloji ve hizmet kalitesine sahibiz

Saygılarımızla,
ADN Hastanesi Yönetimi

Randevu için

0 (342) 518 1 888

E-Posta için

info@adnhastanesi.com

Adres için

Mimar Sinan Mah. Niğbolu Sok. No.1 Nizip/Gaziantep

Özel Adn Hastanesi Uzman Hekimleri

Her Biri Alanında Kendini Kanıtlamış Tecrübeli Hekim Kadromuz